Firma Delta P Tech Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem włoskiego producenta pomp procesowych ze sprzęgłem magnetycznym M Pumps. Pompy nie posiadają w swojej konstrukcji uszczelnienia wału, część pompowa agregatu jest hermetycznie zamknięta. 

Pompy M Pumps przeznaczone są do tłoczenia mediów agresywnych, toksycznych, palnych, wybuchowych takich jak chemikalia, oleje, benzyny, farby itp. Moment obrotowy z wałka silnika przekazywany jest na wałek wirnika dzięki wysokosprawnemu, opatentowanemu sprzęgłu magnetycznemu. Sprawność pomp M Pumps jest wyższa od innych podobnych oferowanych na rynku rozwiązań. Zakres zastosowania to pomp M Pumps to: wydajność: do 4000 m³/h; Wysokość podnoszenia: do 1500 m; Ciśnienie systemowe: do 1500 bar; Temperatura pompowanego medium: od -90 do +450 ºC; Zainstalowana moc: do 1000 kW. Dostępne są wykonania specjalne na życzenie Klienta po otrzymaniu zapytania i potwierdzeniu przez producenta.

W ofercie posiadamy min. pompy typu: CM MAG-M, CM MAG-P, C MAG-PL, CL MAG-M, CL SEAL-M, CN MAG-M, CN SEAL-M, CNV MAG-M, T MAG-M, T MAG-P, T ECO MAG-M, V IN LINE, V MODULAR, VP, GS MAG-M, MHV MAG-M, SC MAG-M, SIDE CHANNEL PUMPS