Firma Delta P Tech Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem Firmy KPA w Polsce. Zajmujemy się nie tylko oferowaniem i sprzedażą wyrobów o najwyższej światowej jakości. Oferujemy klientom dostęp do dokumentacji, części zamiennych i serwis. Naszym priorytetem jest ich zadowolenie.

Firma KPA – Kyffhäuser Pumpen Artern GmbH w produkcji pomp dla przemysłu spożywczego, napojów i farmaceutycznego, ma długą historię sięgającą 1958 roku. Cieszy się obecnie międzynarodową akceptacją i uznaniem. Wiedza doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych inżynierów gromadzona przez dziesięciolecia pozwoliła tworzyć produkty, które przekonały klientów swoimi właściwościami. Firma ze środkowych Niemiec postawiła sobie za cel bycie niezawodnym partnerem, co udowadnia wprowadzając pionierskie innowacje wynikające z inspiracji. Celem jest zadowolenie wszystkich klientów.

Firma KPA oferuje pompy normalnie ssące, samozasysające ze stali chromo-niklowo-molibdenowych walcowanych i głęboko tłoczonych (AISI 316L). Elektropolerowane, o chropowatości powierzchni 0,001 mm w porównaniu do staliwa 0,4 mm. O idealnej zdolności czyszczenia i bardzo wysokiej odporności na korozję. 

Części nie będące w kontakcie z produktem w całości wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304. Oferuje zunifikowane pod względem średnicy mechaniczne uszczelnienia wału. Modułowa konstrukcja pomp, pozwala na stosowanie takich samych materiałów eksploatacyjnych dla wielu rozmiarów. Taka sama średnica wałka 25mm dla pomp KN2, KN3, KN4 i S1 od 0,25kW do 30kW zainstalowanej mocy silnika. Certyfikowane, w wersjach higienicznych i sterylnych umożliwiające kontakt z pompowanym produktem i zapewniają brak stref martwych wewnątrz pompy. Firma KPA oferuje konstrukcje jedno i wielostopniowe (KM) w wersjach do montażu w poziomie oraz do montażu w pionie, samodrenowalne poprzez krócieć ssawny. Dowolny wybór typów przyłączy na życzenie klienta. Silniki zgodne ze standardem IEC ze specjalnym połączeniem wałka pompy i silnika. Kompatybilne z innymi silnikami, co umożliwia zastosowanie i zakup silników różnych dostawców. Wersje ze zintegrowanymi, kompaktowymi przetwornicami częstotliwości obrotów w standardzie.